Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Jussi Malmivuori

Jussi Malmivuori

Kansanedustajana   01.09.1933 - 31.08.1936, 17.09.1937 - 05.04.1945

Ammatti / arvo:
yliposteljooni, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV