Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Otto Marttila

Otto Marttila

Kansanedustajana   28.03.1911–31.10.1917, 05.09.1922–30.04.1924, 05.04.1929–20.10.1930, 01.09.1933–31.08.1939

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV