Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Herman Mattsson

Herman Mattsson

Kansanedustajana   01.09.1933 - 31.08.1936, 01.09.1938 - 31.08.1939

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV