Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Antti Meriläinen

Antti Meriläinen

Kansanedustajana   01.04.1919 - 04.09.1922, 21.10.1930 - 31.08.1939

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV