Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Lauri Mustakallio

Lauri Mustakallio

Kansanedustajana   05.09.1922–30.04.1924, 02.09.1927–20.10.1930

Ammatti / arvo:
kirkkoherra, rovasti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV