Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Pentti Niemi

Pentti Niemi

Kansanedustajana   22.07.1948 - 28.03.1954, 22.07.1958 - 07.02.1962

Ammatti / arvo:
kirkkoherra, rovasti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV