Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Iisakki Nikkola

Iisakki Nikkola

Kansanedustajana   01.09.1933 - 05.04.1945, 21.07.1951 - 19.09.1952

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, herastuomari

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV