Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Aapo Nuora

Aapo Nuora

Kansanedustajana   01.06.1909–28.02.1910, 01.02.1911–01.02.1914, 05.09.1922–30.04.1924

Ammatti / arvo:
kansakoulunopettaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV