Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Eero Nurmesniemi

Eero Nurmesniemi

Kansanedustajana   02.09.1927–31.08.1933, 01.09.1936–05.04.1945

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV