Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Paksujalka

Juho Paksujalka

Kansanedustajana   01.09.1933 - 31.08.1936, 01.09.1939 - 21.07.1948

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV