Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Penna Paunu

Penna Paunu

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.05.1909, 01.02.1911 - 03.04.1917, 01.04.1919 - 24.08.1920

Ammatti / arvo:
toimistonhoitaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV