Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Simson Pilkka

Simson Pilkka

Kansanedustajana   01.04.1919–30.04.1924, 01.08.1929–20.10.1930

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV