Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Eeno Pusa

Eeno Pusa

Kansanedustajana   06.04.1945–20.07.1951, 11.02.1955–21.07.1958, 20.10.1961–19.02.1962

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV