Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Martti Rantanen

Martti Rantanen

Kansanedustajana   02.09.1927–31.07.1929, 21.10.1930–23.06.1935

Ammatti / arvo:
kappalainen

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV