Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Jussi Rapo

Jussi Rapo

Kansanedustajana   17.01.1919–31.08.1933, 01.09.1936–31.08.1939

Ammatti / arvo:
asioitsija

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV