Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kalevi Remes

Kalevi Remes

Kansanedustajana   22.01.1972 - 07.10.1972, 17.10.1972 - 26.09.1975

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV