Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Heikki Repo

Heikki Repo

Kansanedustajana   22.05.1907–31.07.1908, 01.06.1909–31.01.1911, 04.04.1917–31.10.1917, 06.02.1919–31.03.1919

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, pankinjohtaja, taloustirehtööri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV