Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Olavi Ronkainen

Olavi Ronkainen

Kansanedustajana   22.01.1972 - 26.09.1975, 24.03.1979 - 20.03.1987

Ammatti / arvo:
pastori, rehtori

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV