Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Emil Sallila

Emil Sallila

Kansanedustajana   05.09.1922 - 30.04.1924, 21.10.1930 - 31.08.1933

Ammatti / arvo:
järjestösihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV