Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Sulo Salo

Sulo Salo

Kansanedustajana   05.09.1922–31.07.1929, 21.10.1930–31.10.1950

Ammatti / arvo:
pienviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV