Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Leander Sirola

Leander Sirola

Kansanedustajana   01.04.1919 - 04.09.1922, 01.05.1924 - 01.09.1927, 01.08.1929 - 20.10.1930

Ammatti / arvo:
pienviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV