Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Anshelm Sjöstedt-Jussila

Anshelm Sjöstedt-Jussila

Kansanedustajana   01.02.1911 - 31.03.1919, 01.05.1924 - 05.09.1925

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV