Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Johan Strömberg

Johan Strömberg

Kansanedustajana   01.06.1909 - 28.02.1910, 01.02.1911 - 03.04.1917

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV