Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Helena Syrjälä-Eskola

Helena Syrjälä-Eskola

Kansanedustajana   01.09.1936 - 31.08.1939, 15.10.1940 - 05.04.1945

Ammatti / arvo:
filosofian maisteri, seminaarinlehtori

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV