Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Wille Särkkä

Wille Särkkä

Kansanedustajana   01.11.1917–31.07.1929, 21.10.1930–31.08.1936

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV