Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Takala

Juho Takala

Kansanedustajana   01.09.1933 - 31.08.1939, 03.10.1940 - 05.04.1945

Ammatti / arvo:
kansakoulunopettaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV