Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Samuli Tervo

Samuli Tervo

Kansanedustajana   01.02.1911 - 01.02.1914, 02.09.1927 - 31.07.1929, 01.09.1936 - 21.07.1948

Ammatti / arvo:
piirisihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV