Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kalle Valta

Kalle Valta

Kansanedustajana   02.09.1927 - 20.10.1930, 01.12.1932 - 31.08.1936

Ammatti / arvo:
pienviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV