Hoppa över menyflikskommandon
Hoppa till huvudinnehåll

Mika Raatikainen

Mika Raatikainen

Riksdagsledamot   04.07.2014–16.04.2019, 24.04.2019–02.07.2019

Yrke / titel:
kriminalöverkonstapel
Riksdagsuppdrag:
Stora utskottet (medlem) 18.06.2019–
Förvaltningsutskottet (medlem) 18.06.2019–

Tidigare medlemskap och riksdagsuppdrag

CV