Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kaarina Dromberg

Kaarina Dromberg

Kansanedustajana   26.03.1983–20.03.2007

Ammatti / arvo:
markkinointisihteeri
Valtioneuvoston jäsenyydet:
  • kulttuuriministeri (Lipponen II) 05.06.2002–16.04.2003

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV