Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Jorma Fred

Jorma Fred

Kansanedustajana   27.09.1975 - 25.03.1983, 21.03.1987 - 21.03.1991

Ammatti / arvo:
toiminnanjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV