Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Sauli Hautala

Sauli Hautala

Kansanedustajana   27.09.1975 - 25.03.1983, 21.03.1987 - 21.03.1991

Ammatti / arvo:
opettaja
Tehtävät eduskuntaryhmässä:
  • Kristillisen liiton eduskuntaryhmä (pj) 1979-1982 -

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV