Mika Raatikainen

Mika Raatikainen

Kansanedustajana   04.07.2014–16.04.2019, 24.04.2019–02.07.2019

Ammatti / arvo:
rikosylikonstaapeli

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV