Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Sinikka Hurskainen

Sinikka Hurskainen

Kansanedustajana   26.03.1983–23.03.1999, 19.03.2003–19.04.2011

Ammatti / arvo:
sosionomi

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV