Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Arto Lapiolahti

Arto Lapiolahti

Kansanedustajana   21.03.1987 - 21.03.1991, 16.09.1997 - 23.03.1999

Ammatti / arvo:
ylitarkastaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV