Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Marja-Liisa Löyttyjärvi

Marja-Liisa Löyttyjärvi

Kansanedustajana   24.03.1979 - 04.06.1986, 11.09.1990 - 21.03.1991, 05.06.1986 - 10.09.1990

Ammatti / arvo:
diplomi-insinööri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV