Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Matti Maijala

Matti Maijala

Kansanedustajana   23.03.1970 - 21.01.1972, 27.09.1975 - 21.03.1991

Ammatti / arvo:
pankinjohtaja, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV