Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Lauri Metsämäki

Lauri Metsämäki

Kansanedustajana   21.03.1987–23.03.1995, 02.05.1996–23.03.1999

Ammatti / arvo:
työeläketarkastaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV