Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Heikki A. Ollila

Heikki A. Ollila

Kansanedustajana   21.03.1987–23.03.1995, 19.03.2003–19.04.2011

Ammatti / arvo:
yhteiskuntatieteiden kandidaatti, maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV