Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Håkan Nordman

Håkan Nordman

Kansanedustajana   26.03.1983–23.03.1995, 24.03.1999–18.03.2003, 21.03.2007–19.04.2011

Ammatti / arvo:
valtiotieteiden maisteri, kaupunkineuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV