Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Jussi Ranta

Jussi Ranta

Kansanedustajana   26.03.1983 - 23.03.1995, 24.03.1999 - 18.03.2003

Ammatti / arvo:
insinööri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV