Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Jorma Rantanen

Jorma Rantanen

Kansanedustajana   26.03.1983 - 21.03.1991, 24.03.1995 - 23.03.1999

Ammatti / arvo:
asiamies

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV