Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Jukka Roos

Jukka Roos

Kansanedustajana   21.03.1987–23.03.1999, 19.03.2003–20.03.2007

Ammatti / arvo:
levyseppä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV