Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Raimo Vistbacka

Raimo Vistbacka

Kansanedustajana   21.03.1987–19.04.2011

Ammatti / arvo:

varatuomari, nimismies

Valtioneuvoston jäsenyydet:

  • liikenneministeri (Holkeri) 01.10.1989–27.08.1990