Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kari Urpilainen

Kari Urpilainen

Kansanedustajana   11.02.1983 - 23.03.1995, 24.03.1999 - 18.03.2003

Ammatti / arvo:
sosionomi

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV