Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Pentti Kettunen

Pentti Kettunen

Kansanedustajana   26.03.1983 - 20.03.1987, 16.05.1989 - 21.03.1991, 20.04.2011 - 21.04.2015

Ammatti / arvo:
markkinointikonsultti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV