Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Maija-Liisa Lindqvist

Maija-Liisa Lindqvist

Kansanedustajana   22.03.1991–23.03.1999, 19.03.2003–20.03.2007

Ammatti / arvo:

koulutussuunnittelija, merkonomi