Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Timo E. Korva

Timo E. Korva

Kansanedustajana   22.03.1991 - 23.03.1995, 05.09.2001 - 18.03.2003

Ammatti / arvo:
valtiotieteen maisteri, kaupunginjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV