Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Markku Koski

Markku Koski

Kansanedustajana   22.03.1991–23.03.1999, 19.03.2003–20.03.2007

Ammatti / arvo:
toimitusjohtaja, maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV