Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Tuulikki Ukkola

Tuulikki Ukkola

Kansanedustajana   22.03.1991–23.03.1995, 21.03.2007–19.04.2011

Ammatti / arvo:

yhteiskuntatieteiden maisteri, toimittaja